Razvan Marin a marcat in derby-ul Standard Liege – Anderlecht

publicat 2019-02-03 20:15:12 (Libertatea)

Razvan Marin a marcat in derby-ul Standard Liege – Anderlecht Razvan Marin a marcat in derby-ul Standard Liege - Anderlecht, intr-un meci contand pentru runda a 24-a din Belgia. Marin a deschis scorul in minutul 22, dupa un assist al croatului Caleta Car. La Standard a fost titular si fostul dinamovist Collins Fai. A egalat Kums (28). La pauza, e 1-1 in derby-ul Standard - […] Post-ul Razvan Marin a marcat in derby-ul Standard Liege – Anderlecht apare prima data in Libertatea.ro.

Alte stiri de la Libertatea:
Fiica si ginerele lui Gabriel Oprea au ramas fara titlurile de doctor! 16 titluri de doctor de la Academia SRI au fost retrase de CNADTCU
Barbatul gasit decapitat intr-un baraj din Baia Mare a fost identificat. Detalii socante despre cum a murit
PPE voteaza, miercuri, excluderea Fidesz, partidul lui Viktor Orban, din blocul popularilor europeni
(Publicitate) Mobila de living in stilul BoHo la tine acasa
LIVE VIDEO | Turul de Elita: Irlanda U19 - Romania U19 2-0
Masina lovita de tren, in judetul Olt. Șoferul a murit pe loc (FOTO & VIDEO)
VIDEO | Ce a patit un tanar care si-a pus picioarele pe scaunele din metrou. Imaginile s-au viralizat imediat
O cunoscuta cantareata de muzica populara, ranita grav intr-un accident rutier. Sotul ei a murit
(Publicitate) Sanatate si curatenie in spitale si clinici medicale
Fetita de 12 ani, violata si ucisa de fratii si unchiul ei in India. Agresorii au decapitat-o
Artan nu mai e Partizan! Solistul rock a fost inlocuit, dar trupa continua seria lansarilor cu un album imprimat cu vocea sa
FOTO | Greseala de amator care a dat de gol un cuplu care a intrat in Argentina cu pasapoarte false. Ce au descoperit autoritatile pe documente
Un vasluian „a uitat” sa achite ratele unui televizor cumparat in Germania. Ce a patit in Romania
Victoria’s Secret a relansat colectia de costume de baie, dar clientele sunt nemultumite de pret si de masurile disponibile
Dragos Dolanescu i-a facut parastasul de 10 ani tatalui sau. A gasit mormantul plin de flori