Toni Petrea, dupa ce a revenit cu victorie la FCSB: "A fost greu, foarte greu. Budescu nu este afectat de critica patronului"

publicat 2021-11-22 08:46:12 (Puterea)

Toni Petrea, dupa ce a revenit cu victorie la FCSB: Toni Petrea a revenit cu victorie la FCSB. Vicecampioana en-titre a invins, duminica seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, echipa FC Botosani, intr-un meci din etapa a 16-a a Ligii 1, in care a revenit de la 0-1. “A fost greu, foarte greu. O prima repriza in care am pus presiune pe adversar, […] The post Toni Petrea, dupa ce a revenit cu victorie la FCSB: “A fost greu, foarte greu. Budescu nu este afectat de critica patronului” appeared first on Puterea.ro.

Alte stiri de la Puterea:
Google si Twitter trebuie sa stearga continutul considerat ilegal
CNCAV: Peste 24.000 de persoane au fost vaccinate in ultimele 24 de ore, din care peste 5.000 cu prima doza
Iohannis: 1 Decembrie este despre solidaritate/ Evenimentele recente au condus la neincredere in clasa politica
Un baiat din Coreea de Nord a fost condamnat la 14 ani de munca grea in inchisoare, dupa ce s-a uitat cinci minute la un film
Egiptul mareste achizitiile de grau, in contextul Omicron. Tranzactie record pe final de an
Vaccinul anticovid pentru copii Pfizer-BioNTech, disponibil in UE incepand de la 13 decembrie, anunta Ursula von der Leyen