ATLETICO - JUVENTUS 2-2 // FOTO Spaniolii acuza: nu le-a fost acordata o lovitura de la 11 metri in minutele de final

publicat 2019-09-19 00:30:09 (Gazeta Sporturilor)

ATLETICO - JUVENTUS 2-2  // FOTO Spaniolii acuza: nu le-a fost acordata o lovitura de la 11 metri in minutele de final Atletico Madrid si Juventus Torino au remizat, scor 2-2, in primul meci din faza grupelor Ligii Campionilor. Spaniolii considera ca au fost privati de un penalty in minutele de final. Vezi AICI toate rezultatele serii din Liga Campionilor! In minutul 84, la scorul de 2-1 pentru Juventus, mingea degajata de olandezul De Ligt l-a lovit pe Bonucci in brat. Fundasul central italian se afla la o distanta de aproximativ un metru. ...

Conor McGregor, gest caritabil! Cel mai dur luptator din MMA a impresionat printr-un gest neasteptat
BaERN // Manuel Neuer, furios: "Avem o problema la cap!" » Ce l-a nemultumit pe portar
FOTO Ce aparitie! Simona Halep a primit un cadou de peste 50.000 de euro, apoi a plecat la Turneul Campioanelor
Șansa pentru Chipciu! Noul antrenor al lui Anderlecht l-a cerut inapoi in echipa
CHINDIA - FCSB 1-2 / Adi Popa spulbera sperantele lui Gigi Becali: "Trofeul cel mai realist este Cupa Romaniei"
Bianca Andreescu, favorita sa castige Turneul Campioanelor! Cota mare pentru Simona Halep
FOTO Panica la antrenamentul lui Bayern » Corentin Tolisso s-a prabusit la pamant tinandu-se cu mana de piept! Antrenamentul a fost suspendat
FOTO PANICA la antrenamentul lui Bayern » Corentin Tolisso a avut probleme cardiace, iar pregatirea a fost suspendata!
CHINDIA - FCSB 1-2 // Ilie Dumitrescu a fost cucerit definitiv de Bogdan Vintila: "Face o figura frumoasa, jocul echipei are identitate"
CHINDIA - FCSB 1-2 / L-a salvat pe Bozhidar Chorbadzhiyski! Cum a castigat Vintila lupta cu Gigi Becali
CHINDIA - FCSB 1-2 // NOTE GSP N-a stralucit nimeni! » Doar doi fotbalisti din echipa lui Vintila au primit 7 + cine a fost cel mai slab de pe teren
Marin Barbu vine la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
CHINDIA - FCSB 1-2 // La asta s-a ajuns! MM Stoica, injurat de catre galeria FCSB, spre stupoarea jucatorilor
CHINDIA - FCSB 1-2 // VIDEO La asta s-a ajuns! MM Stoica, injurat de catre galeria FCSB, spre stupoarea jucatorilor
CHINDIA - FCSB 1-2 // VIDEO Iulian Cristea acuza arbitrajul: "Portarul s-a izbit in mine"