CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faza controversata in prima repriza: Ciprian Deac a cerut penalty + gol anulat pentru clujeni

publicat 2019-07-17 22:00:06 (Gazeta Sporturilor)

CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faza controversata in prima repriza: Ciprian Deac a cerut penalty + gol anulat pentru clujeni În minutul 21 al meciului CFR Cluj - Astana, din preliminariile UEFA Champions League,  a avut loc cel mai controversat moment al primei reprize. La 1-0 pentru Astana, în minutul 21, CFR Cluj a cerut penalty. Ciprian Deac a cazut în careu, dupa ce a fost tras de Ivan Mayewski, mijlocasul kazahilor. Cu toate acestea, arbitrul Alexander Harkam din Austria lasat jocul sa continue, spre nemultumirea clujenilor. ...

ROMANIA-ESTONIA 3-1 // A doua victorie la Euro, intr-un meci cu nervii intinsi la maximum pentru "tricolore"
VERONA - BOLOGNA 1-1 // FOTO Sinisa Mihajlovic face chimioterapie, dar a insistat sa stea pe banca!
GAZ METAN - FCSB 4-0 // Darius Olaru: "FCSB o sa faca un meci mare in Portugalia si o sa se califice"
GAZ METAN - FCSB 4-0 // Narcis Raducan: "Rar nu reusesc sa gasesc o explicatie coerenta! Vintila trebuie sa le ridice moralul"
GAZ METAN - FCSB 4-0 // Edi Iordanescu: "Eu am principii, valori si libertate totala. Le-am anticipat primul 11"
Dumitru Dragomir la GSP Live: "Fotbalistii buni s-au terminat la FCSB. De ce ii menajeaza pe toti?"
GAZ METAN - FCSB 4-0 // Bogdan Arges Vintila, NAUCITOR dupa colapsul FCSB-ului: "Sunt chestii tactice care mi-au placut, e frumos ca se joaca alte meciuri din 3 in 3 zile"
GAZ METAN - FCSB 4-0 // Pintilii, dupa umilinta: "Sunt resemnat, nu mai am putere. Fiecare joaca pentru el, e de curtea scolii"
VIDEO De ce nu a luat Cristi Balgradean cartonas rosu la faza primului penalty
SERIE A // liveTEXT » Ștefan Radu si Ionut Radu, titulari in prima etapa din Serie A! Gol primit de jucatorul lui Genoa
De ce Matthijs De Ligt lustruieste banca la Juventus: "Inca lucrez la acomodare"
CSM BUCUREȘTI - SCM RM. VALCEA 29-23, SUPERCUPA ROMANIEI // Crina Pintea, desemnata MVP: "La un moment dat aveam toata echipa in spate!"
CSM BUCUREȘTI - SCM RM. VALCEA 29-23, SUPERCUPA ROMANIEI // A recidivat accidentarea Norei Mork? Norvegianca, in lacrimi la meci
VIITORUL - FC VOLUNTARI 4-0 // Gheorghe Hagi, incantat de revenirea lui Rivaldinho + Ce mutari mai pregateste: "Sa nu credeti ca ne-am pierdut creativitatea"