CUPA ROMANIEI // SEPSI - ASTRA 4-2 / FOTO Gazdele au marcat dupa o pozitie clara de ofsaid!

publicat 2019-10-31 20:45:07 (Gazeta Sporturilor)

CUPA ROMANIEI // SEPSI - ASTRA 4-2 / FOTO Gazdele au marcat dupa o pozitie clara de ofsaid! Sepsi s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa o victorie 4-2 cu Astra. Gazdele au marcat golul de 2-1 dupa un ofsaid evident.  Primele sase echipe calificate in sferturile Cupei sunt Hermannstadt, FCSB, Academica Clinceni, Petrolul, Dinamo si Poli Iasi. Pentru ultimul loc se infrunta FC Voluntari si CS Universitatea Craiova, astazi, de la 21:00, liveTEXT pe GSP.ro. ...

VIDEO Gest oribil la un maraton din SUA » Jurnalista Alex Bozarjian, palmuita peste fund: "M-ai violat, m-ai facut sa ma simt ca un obiect"
Sepsi - Clinceni, liveTEXT de la 18:00 » Echipe probabile + cote
ASTRA - CRAIOVA 1-0 // Bogdan Andone le-a pregatit o surpriza jucatorilor: "Ei inca nu stiu, o spun in premiera" :)
ASTRA - CRAIOVA 1-0 // Ioan Niculae il "inteapa" pe Șumudica: "Bogdan Andone facea, de fapt, pregatirea. Nu am mai avut asa ceva"
ASTRA - CRAIOVA 1-0 // Alibec: "Trebuia sa le dam vreo 4 oltenilor" + Budescu a vorbit despre sansele la titlu
ASTRA - CRAIOVA 1-0 // Victor Piturca: "Am intrat in depresie. M-am obisnuit cu infrangerile"
UTA - PETROLUL 3-0 // Flavius Stoican, OUT! Primul nume la care s-au gandit "lupii"
ASTRA - CRAIOVA 1-0 // Ca pe vremuri, la FCSB: gestul de neinteles al lui Alibec il costa scump
ASTRA - CRAIOVA 1-0 // Proteste ale gazdelor » De ce a fost anulat golul lui Budescu din minutul 39
UTA - PETROLUL 3-0 // Flavius Stoican, OUT! Primul inlocuitor la care s-au gandit "lupii"
ASTRA - CRAIOVA // Ca pe vremuri, la FCSB: gestul de neinteles al lui Alibec il costa scump
ASTRA - CRAIOVA // Proteste ale gazdelor » De ce a fost anulat golul lui Budescu din minutul 39
BETIS SEVILLA. Altadata umilit de Banel Nicolita, Joaquin reuseste acum o performanta uluitoare: record in Spania, peste Di Stefano!
BETIS SEVILLA. VIDEO Altadata umilit de Banel Nicolita, Joaquin reuseste acum o performanta uluitoare: record in Spania, peste Di Stefano!
DINAMO // DINAMO // Florin Bratu "musca" din Prunea si Nistor: "Nu poti sa vorbesti asa despre mine" » Il provoaca pe capitan sa arate salariul: "Știu ce spun"