Efectele dureroase ale canotajului pentru Elisabeta Lipa: "Sunt anemica si am hernie de disc"

publicat 2019-05-16 16:45:34 (Gazeta Sporturilor)

Efectele dureroase ale canotajului pentru Elisabeta Lipa: Elisabeta Lipa, presedintele Federatiei Române de Canotaj, a fost invitata lui Costin Ștucan la GSP LIVE.  Canotoarea secolului XXI a povestit cu lux de amanunte care sunt efectele sacrificiilor facute pentru performanta. În vârsta de 54 de ani, Lipa a recunoscuta ca are probleme cu anemia, plus dureri la spate.    „Eu tot timpul am fost anemica si toti se mirau cum fac performanta în acest sport asa. ...

CFR CLUJ - ASTANA 3-1 // Dan Petrescu, dezlantuit dupa calificare: "Cine ma judeca? Unii care nu au facut nimic! M-am saturat de trofee si de cati bani am facut"
CFR CLUJ - ASTANA 3-1 // Billel Omrani a calificat-o pe CFR Cluj, dar ramane modest: "Victoria e a echipei" + Culio surprinde: "Nu am castigat nimic"
Florin Costea si Laurette Nogo vin la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
CFR CLUJ - ASTANA 3-1// Basarab Panduru il felicita pe Dan Petrescu: "Doar el a vazut-o! Lumea a fost nemultumita si a huiduit"
CFR CLUJ - ASTANA 3-1 // Ce urmeaza pentru CFR Cluj in Liga Campionilor! Confruntare cu Maccabi Tel Aviv
PRELIMINARII LIGA CAMPIONILOR // Cosmin Moti, eliminat si Ludogoret a ratat calificarea in turul II!
SIMONA HALEP LA ARENA NAȚIONALA // VIDEO "Criticilor mei" » Simona Halep nu uita de cei care au contestat-o: "Le multumesc"
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Spectacol in pauza meciului! O fana a clujenilor a renuntat la inhibitii si s-a dezlantuit in tribune
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Dan Petrescu, criza de nervi in prima repriza! A fost tinut cu greu de Cristian Panin
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Dan Petrescu, criza de nervi in prima repriza! A fost cu greu oprit de Cristian Panin
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faze controversate in prima repriza: Ciprian Deac a cerut penalty + gol anulat pentru clujeni
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faza controversata in prima repriza: Ciprian Deac a cerut penalty + gol anulat pentru clujeni
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faza controversata in prima repriza: Ciprian Deac a cerut penalty + Dan Petrescu, criza de nervi
SIMONA HALEP LA ARENA NAȚIONALA // VIDEO Simona Halep, moment emotionant! Campioana de la Wimbledon a cantat imnul Romaniei
MILSAMI ORHEI - FCSB // VIDEO Bogdan Andone, mesaj urgent pentru Gigi Becali: "De asta avem nevoie" + Il asteapta pe Budescu