Mihai Stoica nu a mai rezistat pana la final! Criza de nervi in drum spre vestiare: a devastat tot ce i-a stat in cale!

publicat 2022-08-18 23:45:10 (Gazeta Sporturilor)

Mihai Stoica nu a mai rezistat pana la final! Criza de nervi in drum spre vestiare: a devastat tot ce i-a stat in cale! FCSB a fost invinsa de Viking, scor 1-2, in prima mansa din play-off-ul Conference League. Rezultatul a fost greu de digerat pentru Mihai Stoica, care a trait meciul la intensitate maxima.  Finalul de meci, unul in care ros-albastrii s-au zbatut in zadar sa egaleze, a provocat o reactie extrema din partea lui MM Stoica. Acesta nu a mai asteptat fluierul final, exteriorizandu-se pe margine la fel ca un leu in cusca. ...

Chindia Targoviste - Rapid, duelul care incheie etapa » Echipele probabile + Cele mai tari cote
Real Madrid, primul pas gresit al sezonului » Karim Benzema a ratat penalty-ul de 3 puncte
SUPERLIG. FCSB invinge FC Arges cu 3-2 dup reusita lui Cordea
Compagno, declaratii dupa partida cu FC Arges: "A fost un moment foarte important pentru echipa"
Valentin Cretu, nervos dupa meciul cu FC Arges: "Nu stiu cine imi vrea raul!"
Andrei Cordea, declaratii dupa victoria cu FC Arges: "Sezonul trecut ne aparam mult mai bine, dar asta nu pleaca de la fundasi"
Ce il nemultumeste in continuare pe Nicolae Dica: "Da, ma ingrijoreaza!" + Anunta cum va aborda meciul cu Silkeborg
Valentin Cretu, rabufnire dupa FCSB - FC Arges: "Nu stiu cine imi vrea raul! Parca as fi Beckham"
Andrea Compagno, dupa "dubla" care o tine in viata pe FCSB » Cum a explicat supergolul din prima repriza
Pitestenii au iesit la atac, dupa esecul cu FCSB: "Arbitraj smecheresc, avea dreptate Radoi!" + Verdictul specialistului la faza incriminata
Roy Keane nu "a inghitit" explicatia lui Ten Hag cu privire la Cristiano Ronaldo: "Situatie devine tot mai urata!"
SUPERLIGA / Andrea Compagno egaleaza in FCSB - FC Arges, 1-1
Lui Andrei Prepelita i s-a facut rau si a plecat la vestiare in prima repriza a meciului FCSB - FC Arges
Clasa! Compagno a aratat cu FC Arges de ce Gigi Becali a platit pe el 1,5 milioane de euro
Lui Andrei Prepelita i s-a facut rau in prima repriza a meciului FCSB - FC Arges » Tehnicianul a plecat de urgenta la vestiare, insotit de medicii de pe ambulanta