Dezvaluiri din interior: adevaratul motiv pentru care Alexandru Ionita si Ibrahima Tandia nu au ajuns la CS U Craiova

publicat 2019-02-26 09:15:30 (Gazeta Sporturilor)

Dezvaluiri din interior: adevaratul motiv pentru care Alexandru Ionita si Ibrahima Tandia nu au ajuns la CS U Craiova CS U Craiova a încercat sa-i transfere pe Alexandru Ionita de la CFR Cluj si pe Ibrahima Tandia de la Sepsi, dar s-a lovit de refuzul ambelor cluburi. Fostul arbitru Ion Craciunescu a dezvaluit discutia pe care a purtat-o cu Mihai Rotaru, finantatorul gruparii oltene, care a explicat de nu s-au materializat transferurile.  „Am primit un mesaj de la Mihai Rotaru. Mi-a spus ca si CFR si Sepsi s-au comportat extraordinar de bine. A facut oferte de 600. ...

Ricardo Grigore si Deian Sorescu viseaza la play-off si la meciurile de pe Arena Nationala: "Aici daca dai un gol faci un sfert de ora pana la tribuna sa te bucuri" :)
FOTO Iulian Dima, eroare dupa eroare in Dinamo - Botosani! L-a iertat de doua ori in trei minute de eliminare pe N'Diaye, care a marcat golul victoriei
DEPORTIVO ALAVES - BARCELONA, liveTEXT narti de la 22:30 // Barcelona poate face inca un pas spre titlu de campioana! Cum arata echipele probabile + cotele meciului
Rachid Ait-Atmane e OUT de la Dinamo! Mircea Rednic a decis sa nu ii ofere un nou contract
CS MIOVENI - PETROLUl // liveTEXT de la 19:30 » Echipa lui Gigi Multescu isi joaca ultima sansa de a mai ramane in lupta pentru promovare
FED CUP, FRANȚA - ROMANIA 3-2 // Florin Segarceanu, explicatii la "rece" dupa eliminarea din Fed Cup: "Buzarnescu nu imi dadea incredere ca ar putea castiga in a doua zi"
Adi Popa dezvaluie: "Mi-am luat-o de la rapidisti!" » Povesti de ultras cu fostul mijlocas al Stelei
DINAMO - FC BOTOȘANI // FOTO Faza controversata la Dinamo - Botosani! Moldovenii au cerut penalty
Amintiri de peluza » Adi Popa: "Mi-am luat-o de la rapidisti!" » Continuarea povestii e savuroasa
Revolutie la CFR Cluj! Șefii campioanei pregatesc deja strategia din vara: "Avem nevoie de un lot mai valoros"
FCSB // Nicolae Dica, atac la Mihai Teja dupa deciza luata: "S-a multumit cu asta"
Semnal de alarma din partea lui Daniel Stanciu dupa remiza FCSB-ului! Ce s-a intamplat la golul lui Ianis Hagi
GHINION TERIBIL pentru Vlad Chiriches! Și-a dislocat din nou umarul stang
GHINION TERIBIL pentru Vlad Chirihces! Și-a dislocat din nou umarul stang in minutul 10 al meciului cu Atalanta