EXCLUSIV Ionut Negoita a decis: Florin Bratu NU mai este antrenorul lui Dinamo! 2 posibili inlocuitori: bataie intre Anamaria Prodan si Ioan Becali

publicat 2018-09-22 01:00:06 (Gazeta Sporturilor)

EXCLUSIV Ionut Negoita a decis: Florin Bratu NU mai este antrenorul lui Dinamo! 2 posibili inlocuitori: bataie intre Anamaria Prodan si Ioan Becali Florin Bratu a fost anuntat ca nu mai este antrenorul lui Dinamo. Despartirea se va oficializa în cursul acestei zile.  Cele 3 înfrângeri consecutive din Liga 1, cu Craiova, scor 0-3, cu Astra, scor 1-2, si ultima contra lui Poli Iasi, scor 0-1, i-au fost fatale lui Bratu. Iesirea de la finalul partidei contra moldovenilor, în care l-a acuzat deschis pe Dan Nistor pentru situatia de la echipa, ar fi pus capac. ...

VIITORUL - SEPSI 2-3 // "Am jucat prost, e o infrangere usturatoare" ┬╗ Inlocuitorul lui Hagi cauta explicatii pentru esecul cu Sepsi
Bratu comenteaza ultima decizie luata de Mircea Rednic: "Acel jucator si-a pierdut din repere" + noi dezvaluiri despre relatia cu Dan Nistor
VIITORUL - SEPSI 2-3 // Eugen Neagoe jubileaza dupa victoria superba cu Viitorul: "Suntem o echipa ┬źgrea┬╗, vom face asta in continuare"
FOTO Andrei Radu, mesaj special pentru Cristiano Ronaldo dupa Juventus Torino - Genoa, 1-1
VIITORUL - SEPSI 2-3 // EXCLUSIV Verdictul specialistului dupa decizia confuza a lui Coltescu: "Nu e penalty, dar e lovitura libera"
VIDEO + FOTO Camp Nou a amutit! Leo Messi, accidentare GROAZNICA in meciul cu Sevilla ┬╗ A fost dus direct la spital
VIDEO + FOTO Camp Nou a amutit! Leo Messi, accidentare groaznica in meciul cu Sevilla ┬╗ Camerele TV l-au surprins urland de durere
BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM ┬╗ Messi si Coutinho fac spectacol in primul sfert de ora
BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM ┬╗ Gol superb marcat in minutul 2
Reghecampf, umilit in Emirate! In minutul 23, echipa lui era condusa cu 0-3 ┬╗ Cat s-a terminat meciul
Jose Mourinho si Maurizio Sarri, discutie intre patru ochi dupa Chelsea - United 2-2: "Nu trebuia sa reactionez asa"
JUVENTUS - GENOA 1-1 // Andrei Radu si colegii au bagat campioana in sedinta ┬╗ Massimiliano Allegri: "Nu accept astfel de lucruri!"
Jose Mourinho si Maurizio Sarri, discutie intre 4 ochi dupa Chelsea - United 2-2: "Nu trebuia sa reactionez asa"