Huddersfield - Manchester City 0-3 // Pep Guardiola continua sa tina presiunea pe Liverpool si Jurgen Klopp

publicat 2019-01-20 23:15:08 (Gazeta Sporturilor)

Huddersfield - Manchester City 0-3 // Pep Guardiola continua sa tina presiunea pe Liverpool si Jurgen Klopp Golurile lui Danilo, Sterling si Sane au adus victoria lui Manchester City contra lui Huddersfield. Trupa lui Pep Guardiola se mentine la 4 puncte în spatele liderului Premier League, Liverpool (60 de puncte). Reusitele jucatorilor enumerati au venit în minutele 8, 54 si 56. City are 62 de goluri marcate, cele mai multe din Premier League, si 17 primite, a doua aparare dupa Liverpool. ...

DINAMO - FC BOTOȘANI // Toate calculele au fost date peste cap! Cate bilete au vandut dinamovistii pentru meciul cu FC Botosani
VIDEO + FOTO Doua faze controversate in prima repriza la CFR - Astra! Duckadam e convins ca Birsan a gresit pro CFR
VIDEO + FOTO Doua faze controversate in prima repriza la CFR - Astra! Duckadam e convins ca Birsan a gresi pro CFR
Veste URIAȘA pentru Claudiu Raducanu! Va incasa o suma fabuloasa dupa ce a castigat un proces cu fosta sotie
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // Cristian Tudor Popescu iese la atac dupa finala de la Doha: "A fost un truc, o prefacatorie!"
FOTO Pasa in stil Xavi reusita de Denis Alibec! A scos din joc 5 oameni, insa Butean a ratat singur cu Arlauskis
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Discursul lui Mertens dupa titlul de la Doha: "Nu e usor cu Simona Halep" » Moment inedit cu belgianca in prim-plan
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Prima reactie a Simonei Halep dupa infrangerea cu Mertens din finala de la Doha: "De asta joc mereu cel mai bun tenis al meu aici" » Mesaj special pentru romanii din tribune
Oscar Ustari, portar cu doua meciuri in nationala Argentinei si care a fost pe lista lui Real Madrid, e aproape de Voluntari
Oscar Ustari, portar cu doua meciuri in nationala Argentinei, care a fost pe lista lui Real Madrid, e aproape de Voluntari
Ovidiu Hategan, cel mai valoros arbitru roman, a fost trimis la Dinamo - Botosani! Andrei Chivulete va conduce Gaz Metan - Sepsi, celalalt meci important pentru play-off-ul Ligii 1
Cel mai valoros arbitru roman a fost trimis la Dinamo - Botosani! Cine va conduce Gaz Metan - Sepsi, celalalt meci important pentru play-off-ul Ligii 1
Jo-Wilfried Tsonga s-a retras de la Indian Wells! Probleme mari de sanatate pentru francez
Golul sezonului pentru un roman in Anglia! Dennis Politic a inscris de la jumatatea terenului sub privirile lui David Beckham
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Serie uluitoare a Simonei Halep: a castigat 18 puncte la rand intr-o maniera entuziasmanta! Halep, sclipitoare la fileu in setul secund