VIDEO Penalty ratat in prima repriza la CS U Craiova - Sepsi, in minutul 28

publicat 2018-11-09 22:00:10 (Gazeta Sporturilor)

VIDEO Penalty ratat in prima repriza la CS U Craiova - Sepsi, in minutul 28 Prima repriza dintre CS U Craiova si Sepsi s-a aprins în minutul 27, la 0-0, când Alexandru Mateiu de la gazde a cazut în careu cu Igor Jovanovici în spate, acuzând ca a fost tinut. Radu Petrescu n-a avut nicio ezitare în a arata punctul cu var. ...

ROMANIA - BELGIA 3-3 // Darius Olaru, eroul revenirii "tricolorilor": "E cel mai bun grup in care am fost vreodata. Vreau sa fac parte din el"
ROMANIA - BELGIA 3-3 // Mirel Radoi a debutat 7 jucatori ┬╗ Reporterul GSP.ro prezent la Cluj i-a analizat pe fiecare in parte
ROMANIA - BELGIA 3-3 // Neinvins pe banca U21, Mirel Radoi isi avertizeaza rivalele de la EURO: "Ii asigur de un lucru"
Taifunul Valcea ┬╗ Victorie entuziasmanta in fata unei contracandidate la cupele europene ┬╗ CSM Bucuresti, in continuare pe locul secund
ROMANIA U21 - BELGIA U21 // Intelegere inedita intre cele doua parti ┬╗ Motivul pentru care antrenorul belgian a facut 9 schimbari la pauza
Rateaza CE de handbal feminin dupa o accidentare HORROR » Țipete de groaza in Sala Sporturilor din Craiova
Nicolae Dica a confirmat stadionul pe care va juca FCSB: "Suporterii de acolo merita sa vada meciuri de Liga 1"
FCSB e sau nu Steaua? Cristiano Bergodi se baga in conflictul dintre Becali si Armata
FCSB e sau nu Steaua? ┬╗ Cristiano Bergodi a revenit in Liga 1 si da verdictul
Afla care este cel mai norocos sofer de taxi din Romania! Citeste intreaga stire: (P) Afla care este cel mai norocos sofer de taxi din Romania!
VIDEO + FOTO Meci demonstrativ in memoria lui Didi Prodan ┬╗ Steaua vs legendele Romaniei cu Lacatus, Prunea, Pancu sau Lupescu pe teren
FOTO Cristiano Ronaldo a cerut-o in casatorie pe Georgina Rodriguez ┬╗ Presa din Portugalia a dezvaluit raspunsul
FOTO Viitorul Constanta, victorie spectaculoasa in amicalul cu Ludogoret ┬╗ Gica Hagi nu s-a putut baza pe 6 jucatori de baza