"Cat a imbatranit!" Dolph Lundgren, aparitie de senzatie pe plaja cu iubita cu 38 de ani mai tanara

publicat 2020-08-08 21:15:07 (Gazeta Sporturilor)

Dolph Lundgren, unul dintre cei mai apreciati actori ai filmelor de la Hollywood in anii '80-'90, a ajuns la 62 de ani.  Lundgren a fost filmat la plaja, in Malibu, de paparazzi alaturi de logodnica sa cu 38 de ani mai tanara, Emma Krokdal. Nascut in Suedia, Dolph Lundgren arata imbatranit, in schimb iubita sa se prezinta extraordinara si face senzatie pe plaja. ...

Simona Halep, la un meci de recordul carierei! Sportiva noastra, fata-n fata cu ISTORIA
VIDEO Nedelcearu, dezastru! Gafa dupa gafa la umilinta din Rusia, 0-6 cu Zenit
Antrenorul lui Betis protesteaza: "Penalty, eliminare, VAR si Real Madrid impreuna inseamna prea mult"
Barcelona a castigat batalia cu Bayern pentru urmatorul Dani Alves! Jucatorul vine luni sa semneze contractul
FCSB. "Dennis Man poate sa joace oriunde! Are un fotbal total!" ยป Diamantul lui Becali a vrajit o legenda a Stelei
Refuzurile care au scos FCSB din Europa League! Ce spun jucatorii Astrei: "Imi pare rau ca au pierdut, dar nu puteam accepta"
FCSB se refuza! Doi jucatori din Liga 1, discursuri categorice: "S-a transat foarte simplu!"
BETIS - REAL MADRID 2-3. 5 goluri si un "rosu" in partida galacticilor ยป Reusita decisiva, in minutul 82
FOTO + VIDEO Ce meci in Serie A! In minutul 86, Fiorentina o conducea pe Inter cu 3-2 ยป Cat s-a terminat partida
VIITORUL - ASTRA 4-1. WOW! Echipa lui Gica Hagi a luat titlul ultima data cand a facut asta!
VIDEO Alex Mitrita, "dubla" in MLS! Supermeci facut de roman pentru New York City
Ilie Dumitrescu, dat pe spate de 3 jucatori de la CSA Steaua: "Ceva de vis! Amazing"
Tottenham - Newcastle: Sa profitam de "nervii" lui Mourinho. Cota zilei in Premier League
VIITORUL - ASTRA 4-1. Bogdan Andone a izbucnit, dupa cel mai slab meci din cariera de antrenor: "Ne trateaza ca pe niste sclavi!"
VIITORUL - ASTRA. Doua greseli MARI de arbitraj la Ovidiu: "Penalty 1000!" ยป Istvan Kovacs, decizii de neinteles