A esuat! Planul Mondialului din doi in doi ani, blocat! Protestele masive ale europenilor au facut FIFA sa dea inapoi + Atentionarea lui Burleanu

publicat 2021-10-21 12:30:10 (Gazeta Sporturilor)

A esuat! Planul Mondialului din doi in doi ani, blocat! Protestele masive ale europenilor au facut FIFA sa dea inapoi + Atentionarea lui Burleanu FIFA renunta la proiectul unui turneu final bienal. Pe 20 decembrie, membrii sai nu vor mai vota intr-o sedinta extraordinara daca va accepta un Mondial accelerat, ci doar un "summit global" in care se va discuta viitorul fotbalului. ...

Meci incredibil in Serie A, decis in minutul 90+9: 8 goluri si 3 eliminari! Ștefan Radu, implicat
Mihai Stoica e contrariat de negocierile dintre FRF si Dan Petrescu: "CFR nu vrea niciun ban? Devine sponsorul Federatiei?"
Mihai Stoica a explicat de de FCSB - UTA se joaca fara spectatori: "Ieri si azi ne-au anuntat"
Reghe inca e marcat: "M-am enervat cu FCSB pentru tot campionatul!"
Gol din alta galaxie in Liga Campionilor la futsal » Toti au ramas masca la procedeul inventat de un iranian
"Perla" de la FCSB care devine Mbappe! Avem cifrele: e langa Salah si Sane
Suspendat, Tadici ataca: "E totul exagerat si cu un substrat" » Ce planuieste antrenorul
CSO Filiasi - CSU Craiova, ultimul "sfert" din Cupa Romaniei » Echipele de start
De ce amana Dan Petrescu raspunsul final catre FRF: "De asta trage de timp!"
Peluza Nord se intoarce impotriva FCSB-ului: "In ce lume traiesc conducatorii nostri?! E hilar!"
Veszprem - Dinamo » Test infernal pentru campioana Romaniei! Situatia din grupa B a Ligii Campionilor
Sergiu Bus e liber de contract si vrea inapoi in Liga 1! Cele doua posibile destinatii
Meci senzational al Romaniei! Eram condusi de Germania cu 10-15 la pauza » Cat s-a terminat
CFR are inlocuitorul pregatit! Decizia lui Varga daca Petrescu pleaca la nationala
Manchester United - Arsenal: "Diavolii", fara victorie in ultimele 6 meciuri directe. Ronaldo, cota 2.15 sa marcheze