CFR Cluj - FC Botosani 2-1. Victorie pentru ardeleni, inaintea duelului cu CSKA Sofia

publicat 2020-10-18 00:00:11 (Puterea)

CFR Cluj - FC Botosani 2-1. Victorie pentru ardeleni, inaintea duelului cu CSKA Sofia CFR Cluj a castigat meciul disputat sambata seara, pe teren propriu, in compania gruparii FC Botosani, scor 2-1, in cadrul etapei a 7-a a Ligii I. Campioana en-titre a deschis scorul in minutul 15 prin Debeljuh, care a fructificat o centrare venita din partea lui Camora. Oaspetii au restabilit egalitatea la jumatatea primei reprize, prin […] The post CFR Cluj – FC Botosani 2-1. Victorie pentru ardeleni, inaintea duelului cu CSKA Sofia appeared first on Puterea.ro.

Alte stiri de la Puterea:
Comisia solicita Estoniei si Romaniei sa transpuna integral legislatia UE care incrimineaza discursul de incitare la ura si infractiunile motivate de ura
O asociere de companii va largi la patru benzi DN71 Baldana-Targoviste
Cehia prelungeste starea de urgenta pana la data de 20 noiembrie
Spatiul - ultima frontiera in lupta pentru Casa Alba
Oprisan, lasat in functia goala de noul presedinte al CJ Vrancea
Activitatea IPO globala inregistreaza o revenire spectaculoasa in trimestrul al treilea din 2020
Razvan Burleanu: Ne ingrijoreaza lipsa spectatorilor de pe stadioane si carantinarea
Franta a ridicat nivelul de alerta terorista la "urgenta atentat"
Politica fiscala va ramane "stimulativa" si in 2021
Apple a pierdut 100 miliarde dolari din capitalizare dupa prezentarea rezultatelor financiare
Bilant intermediar cutremur Turcia si Grecia: patru decedati si 120 de persoane ranite
Gaura de 700 de milioane de lei in bugetul Primariei Sector 1
Cine este autorul atacului din Nisa. Cum a ajuns la Nisa si ce a facut inainte de atacul din catedrala (FOTO)