Criticat dupa ce a facut 3 schimbari in prima repriza, Gigi Becali se apara: " Decat sa dormi pe teren, mai bine iesi afara"

publicat 2021-08-02 08:00:09 (Gazeta Sporturilor)

Criticat dupa ce a facut 3 schimbari in prima repriza, Gigi Becali se apara: Nemultumit de cursul jocului cu UTA, Gigi Becali (63 de ani), patronul de la FCSB, a efectuat 3 schimbari in minutul 34 al meciului cu UTA, la scorul de 1-0 pentru aradeni. Venita dupa eliminarea rusinoasa din Conference League, vicecampioana Romaniei a inceput rau meciul de la Arad. Desley Ubbink a deschis scorul in minutul 20, iar oaspetii nu au avut replica. In consecinta, patronul Gigi Becali, cel care dicteaza toate modificarile la FCSB, a schimbat masiv. ...

Transfer rasunator pentru CFR Cluj! Campioana s-a inteles cu un atacant cu CV impresionant
Mircea Rednic a decis cand o preia pe Dinamo ┬╗ Urmeaza discutii decisive!
Samir Nasri, dezvaluiri incredibile dupa retragerea din fotbal: "Antrenorul mi-a spus: ┬źPoti bea, poti merge in cluburi, poti face ce vrei si eu te acopar la club┬╗"
Killer pe skateboard ┬╗ Bild il avertizeaza pe Mircea Lucescu: "Nagelsmann e peste Flick"
Injectie financiara de 1,5 miliarde de euro pentru Barcelona! Toate detaliile unei afaceri salvatoare pentru catalani
Schimbarea majora pe care Adrian Marcu trebuie sa o faca in jocul Simonei Halep ┬╗ CTP: "Trebuie sa revina la Roland Garros 2018"
Marius ╚śumudica, pregatit de revenirea in banca tehnica: "In maxim o luna sa semnez un nou contract"
Oficialul FRF, declaratie de neinteles despre gafeurul de serviciu din Liga 1: "Il vreau la nationala"
Dan Petrescu, vrajit de un fotbalist de la Rapid ┬╗ Conducerea, mandatata sa-l transfere urgent!
Ionut Chirila ii raspunde furtunos lui Robert Nita: "Am o mila groaznica fata de acest baiat instabil emotional"
"Mbappe trebuie sa fie numarul 1 la PSG, iar Messi trebuie sa-l respecte". Opinia suprinzatoare a lui Anelka
Iuliu Muresan, daramat dupa o noua umilinta a lui Dinamo: "Nu-mi vine sa cred. Mi-e rusine de ce se intampla!"
In ce campionat merge Hervin Ongenda, mijlocasul-spectacol din Liga 1: "L-am urmarit la meci"
Marcheaza Keseru, FCSB nu pierde! ┬╗ Atacantul, un adevarat talisman norocos pentru ros-albastri