Florin Costea, admis la cursurile pentru licenta de antrenor: "Poate ajung un antrenor mare!"

publicat 2021-10-18 14:00:08 (Gazeta Sporturilor)

Florin Costea, admis la cursurile pentru licenta de antrenor: Florin Costea (36 de ani) a trecut cu brio de examenul pentru admiterea la cursurile pentru licenta de antrenor categoria C, organizate de AJF Valcea. Fostul atacant de la FCU Craiova, FCSB si CFR Cluj, care evolueaza in prezent la CS Viitorul Daesti, echipa din seria 6 a Ligii 3, a sustinut saptamana trecuta examenul pentru admiterea la cursurile care confera licenta de antrenor categoria C, informeaza Liga2.ro. ...

Catalin Munteanu, invitatul zilei la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
Meci incredibil in Serie A, decis in minutul 90+9: 8 goluri si 3 eliminari! Ștefan Radu, implicat
Mihai Stoica e contrariat de negocierile dintre FRF si Dan Petrescu: "CFR nu vrea niciun ban? Devine sponsorul Federatiei?"
Mihai Stoica a explicat de de FCSB - UTA se joaca fara spectatori: "Ieri si azi ne-au anuntat"
Reghe inca e marcat: "M-am enervat cu FCSB pentru tot campionatul!"
Gol din alta galaxie in Liga Campionilor la futsal » Toti au ramas masca la procedeul inventat de un iranian
"Perla" de la FCSB care devine Mbappe! Avem cifrele: e langa Salah si Sane
Suspendat, Tadici ataca: "E totul exagerat si cu un substrat" » Ce planuieste antrenorul
CSO Filiasi - CSU Craiova, ultimul "sfert" din Cupa Romaniei » Echipele de start
De ce amana Dan Petrescu raspunsul final catre FRF: "De asta trage de timp!"
Peluza Nord se intoarce impotriva FCSB-ului: "In ce lume traiesc conducatorii nostri?! E hilar!"
Veszprem - Dinamo » Test infernal pentru campioana Romaniei! Situatia din grupa B a Ligii Campionilor
Sergiu Bus e liber de contract si vrea inapoi in Liga 1! Cele doua posibile destinatii
Meci senzational al Romaniei! Eram condusi de Germania cu 10-15 la pauza » Cat s-a terminat
CFR are inlocuitorul pregatit! Decizia lui Varga daca Petrescu pleaca la nationala