Napoli - Genk // VIDEO Gafa uriasa comisa de Maarten Vandevoordt, portarul de 17 ani al oaspetilor

publicat 2019-12-10 20:15:05 (Gazeta Sporturilor)

Napoli - Genk // VIDEO Gafa uriasa comisa de Maarten Vandevoordt, portarul de 17 ani al oaspetilor Maarten Vandevoordt (17 ani), portarul lui Genk, a comis o gafa incredibila in debutul meciului cu Napoli, din Grupa E a Ligii Campionilor. Vezi AICI programul etapei #6 din Liga CampionilorVezi AICI clasamentul actualizat al grupelor Ligii  Vandervoordt, debutant in Liga Campionilor, s-a pierdut in careul de 6 metri, iar Milik a deschis scorul pentru Napoli in minutul 3. ...

Gloria Bistrita - HC Odense 25-23 // Bistrita eroica! Gloria a invins liderul grupei in Cupa EHF
FCSB // Dumitru Dragomir il compatimeste pe patronul FCSB: "Uitati ce i-au facut lui Gigi Becali!"
Lacrimi de campioana » Ana Maria Popescu a castigat Grand Prix-ul de la Doha si a izbucnit in plans la festivitate
EXCLUSIV Moda transferurilor in Ungaria continua: Andrei Peteleu, dublu campion cu CFR Cluj, negocieri avansate cu Kisvarda
SPANIA - CROAȚIA 22-20 // Regina nu se schimba! Spania e din nou campioana europeana la handbal masculin
AS ROMA - LAZIO, live, FOTO + VIDEO ACUM » Gafe incredibile ale portarilor + Ștefan Radu e titular
AS ROMA - LAZIO, live + VIDEO ACUM » Gafe incredibile ale portarilor + Ștefan Radu e titular
NAPOLI - JUVENTUS, live de la 21:45 » Maurizio Sarri, marele inamic: "Ticalos nenorocit"
NAPOLI - JUVENTUS, live de la 21:45 » Maurizio Sarri, marele inamic: primire ostila din partea ultrasilor fostei echipe
CSM BUCUREȘTI // EXCLUSIV Totul pleaca de la bani? Explicatiile colapsului incredibil de la CSM
CSM BUCUREȘTI // EXCLUSIV Totul pleaca de la bani? Care ar fi explicatia colapsului incredibil de la CSM
Lyon - Toulouse 3-0 // Ciprian Tatarusanu a asteptat 289 de zile pentru a debuta pentru OL in campionat » Cum s-a descurcat romanul
EXCLUSIV Steliano Filip e in tratative avansate cu Ujpest
Simona Halep - Elise Mertens, LIVE, ora 02:00, duel pentru "sferturile" Australian Open
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS, LIVE, ORA 02:00 // Halep lupta pentru calificarea in sferturi la Australian Open