Reghe i-a oprit pe jurnalisti in conferinta: "Stati, e sub nivelul meu! V-o spun fara jena"

publicat 2021-12-03 18:15:10 (Gazeta Sporturilor)

Reghe i-a oprit pe jurnalisti in conferinta: Laurentiu Reghecampf, antrenorul Universitatii Craiova, nu a mai dorit sa vorbeasca despre meciul cu CSO Filiasi, scor 3-0, din "sferturile" Cupei Romaniei. Sepsi, FC Voluntari, CSU Craiova si FC Arges sunt echipele calificate in semifinalele Cupei Romaniei.Semifinalele, pentru care va fi organizata o tragere la sorti separata, se vor disputa in primavara. Mansa tur se joaca pe 20 aprilie 2022, returul pe 11 mai. ...

Simona Halep - Danka Kovinic, in turul III la Australian Open ┬╗ Halep lupta pentru calificarea in saptamana a doua la Melbourne
CS Universitatea Craiova - Rapid, derby-ul zilei in Liga 1 ┬╗ Echipe probabile + cote pentru duelul din Banie
FC ARGE╚ś. Jean Vladoiu, declaratii dupa victoria cu Dinamo: "╚śtiam ca ne asteapta un meci greu"
DINAMO. Iuliu Muresan, declaratii dupa infrangerea de la Pitesti: "Important e ca am avut atitudine"
Flavius Stoican, dupa infrangerea cu FC Arges: "Fiti convinsi ca ne vom bate pana la ultima picatura de sange"
Chindia - Voluntari in etapa # 22 din Liga 1 ┬╗ Echipe probabile + cele mai tari cote
Schimb de replici intre MM Stoica si Flavius Stoican: "Bate campii! Bine ca ne baga in toloaca aia din care mai lipsesc doar cartofii"
Iuliu Muresan, un car de nervi la adresa arbitrajului lui Birsan: "Un gol anulat gratuit. Am fost dezavantajati clar!"
Juventus si Arsenal "se bat" pentru golgeterul din Serie A!
Jean Vladoiu, entuziasmat dupa victoria cu Dinamo: "Mai avem opt finale pentru play-off"
Concluziile lui Flavius Stoican dupa infrangerea de la Pitesti: "O dilema pentru mine, dar nu putem rupe norii dupa un meci"
Deian Sorescu a fost prezentat la noua lui echipa! ┬╗ Cum arata fostul dinamovist in echipament rosu-albastru
Gafa URIASA de arbitraj la Pitesti: gol anulat ERONAT pentru Dinamo in repriza secunda!
Sonja, olimpica de la 11 ani
"Cainii", ironizati la Pitesti: "Cat timp cooperativa functioneaza, Dinamo nu retrogradeaza!"