Romania U21 - Croatia U21 4-1 / Ilie Dumitrescu si Dan Petrescu, fascinati de "tricolorii" mici: "N-am mai vazut asa ceva"

publicat 2019-06-18 21:45:28 (Gazeta Sporturilor)

Romania U21 - Croatia U21 4-1 / Ilie Dumitrescu si Dan Petrescu, fascinati de Ilie Dumitrescu si Dan Petrescu s-au aratat încântati de evolutia României U21 în debutul cu Croatia U21, scor 4-1, de la Campionatul European din Italia si San Marino. „Am vazut jucatori maturi. S-a vazut ce înseamna sa cochetezi cu echipa nationala mare. Pentru mine o surpriza fantastica a fost cuplul de fundasi centrali Pascanu - Nedelcearu. Tudor Baluta a fost extraordinar. ...

Conferinta de presa a lui Gica Hagi dupa Viitorul - Dinamo 5-0
VIITORUL - DINAMO 5-0 // Gheorghe Hagi, euforic dupa victoria la scor: "M-au surprins total!" + "Dinamo arata bine" :)
VIITORUL - DINAMO 5-0 // Eugen Neagoe le raspunde suporterilor care i-au cerut demisia: "A fost o rusine de neimaginat si imi asum tot"
VIITORUL - DINAMO 5-0 // Catalin Straton face scut in fata lui Neagoe si a lui Prunea: "Gata, meciul s-a terminat de jumatate de ora!"
FOTO // Simona Halep s-a rasfatat imediat ce a ajuns acasa! Cum s-a fotografiat sportiva
VIITORUL - DINAMO // Ion Craciunescu, despre incidentele de la Ovidiu: "Conform regulamentului, ambele echipe ar fi trebuit sa piarda cu 0-3!"
VIITORUL - DINAMO // VIDEO + FOTO Imagini reprobabile! Fanii lui Dinamo au patruns pe teren si au intrerupt meciul! Jandarmii au intervenit
Totul despre Viitorul - Dinamo la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
VIITORUL - DINAMO // Deian Sorescu, frustrat in momentul inlocuirii! Eugen Neagoe l-a scos in minutul 50
VIITORUL - DINAMO // Ionel Danciulescu, la pauza: "Adversarul nu ne-a surprins cu nimic" + George Ogararu il lauda pe Gabi Iancu
Daniel Pancu si-a prelungit contractul cu Rapid: "Voi duce echipa in topul fotbalului romanesc"
VIITORUL - DINAMO // FOTO Conflict deschis intre ultrasii lui Dinamo si Eugen Neagoe! I-au cerut demisia + scandari dure la adresa lui Ionut Negoita
Ștefan Radu recunoaste tot: "N-am mai fost eu. Am gandit negativ. Am gresit fata de colegi"
Superoferte pentru George Puscas! Hamburg si Fiorentina sunt pe urmele atacantului
GAZ METAN MEDIAȘ - CHINDIA TARGOVIȘTE 2-2 // Viorel Moldovan a incercat sa explice prima repriza mai slaba: "Deseuri tehnice in prima repriza"