Ronaldo, de neoprit! A marcat iar pentru United si a stabilit un nou record

publicat 2021-09-19 17:15:08 (Gazeta Sporturilor)

Ronaldo, de neoprit! A marcat iar pentru United si a stabilit un nou record Cristiano Ronaldo (36 de ani) a marcat din nou pentru Manchester United. CR7 a punctat acum contra celor de la West Ham, in runda #5 din Premier League, cand gazdele conduceau cu 1-0. Cristiano Ronaldo, un nou gol pentru Manchester United In minutul 35, Ronaldo a reluat initial in portarul Lukasz Fabianski centrarea primita de la Bruno Fernandes. A avut noroc, balonul a ricosat tot la el, si nu a mai iertat. ...

Ionut Chirila, discurs furibund ยป A pus la zid un jucator de 20 de ani: "E hilar ce a facut, e momentul sa ia o pauza" + cum explica infrangerea cu UTA
Laszlo Balint, dupa ce i-a aplicat un nou esec usturator lui Chirila: "La pauza le-am zis jucatorilor ca nu ma intereseaza rezultatul"
Reactia lui Laszlo Balint dupa ce i-a aplicat un nou esec usturator lui Chirila: "O victorie logica. Nu s-a pus niciun moment problema asupra castigatoarei"
Supermeci Barcelona - Boca Juniors, in memoria lui Diego Maradona ยป Cand va avea loc
Conducerea Barcelonei i-a stabilit soarta lui Ronald Koeman, dupa infrangerea din El Clasico
Simona Halep, antrenandu-se la Transylvania Open
Ionut Chirila, la limita exasperarii! Ce a facut la pauza meciului cu UTA
MM, raspuns dupa atacul lui Dan Petrescu: "Ai grija noastra?!" + detalii despre neprezentarea din Cupa
Benny Adegbuyi nu se impaca deloc cu infrangerea in fata lui Plazibat: "L-am subestimat. Imi doresc revansa"
Panduru, prezentat la Universitatea Craiova! Reghe: "N-am cunoscut un om ca el!"
Programul de marti la Transylvania Open ยป De la ce ora joaca Emma Raducanu
Elina Svitolina a luat o decizie importanta: "Dupa 5 ani, e momentul sa o luam pe cai separate"