STANDARD - ANDERLECHT // VIDEO + FOTO Razvan Marin a marcat un gol FANTASTIC in Belgia! A urmat HAOSUL: arbitrul a trimis definitiv jucatorii la vestiare in minutul 30

publicat 2019-04-12 22:31:10 (Gazeta Sporturilor)

STANDARD - ANDERLECHT // VIDEO + FOTO Razvan Marin a marcat un gol FANTASTIC in Belgia! A urmat HAOSUL: arbitrul a trimis definitiv jucatorii la vestiare in minutul 30 Razvan Marin (22 de ani) a marcat un gol superb în minutul 22 al partidei dintre Standard Liege si Anderlecht. Arbitrul a fluierat finalul partidei în minutul 30 din cauza incidentelor provocate de fanii oaspetilor. Standard - Anderlecht 2-0 (meci abandonat în min. 30) Au marcat: R. Marin 23, M'Poku '30 (pen. ...

GSP LIVE // Petre Grigoras e invitatul lui Costin Ștucan la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // Mirel Radoi dezvaluie un gest magulitor facut de francezi: "Au venit sa ne multumeasca!"
SIMONA HALEP - SU-WEI HSIEH // Halep incepe azi balul! Organizatorii au anuntat ora de start a meciului din turul II de la Eastbourne
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // Sylvain Ripoll, selectionerul Frantei, luat la intrebari de un jurnalist italian » Cum a raspuns in fata acuzatiilor de intelegere tacita cu Romania
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // VIDEO Vlad Dragomir, Ionut Nedelcearu si Darius Olaru sunt increzatori inainte de meciul cu Germania U21: "Nu ne opreste nimeni pana in finala"
FRANȚA U21- ROMANIA U21 0-0 // Gica Hagi, RAZBOI TOTAL cu Razvan Lucescu: "Sa ia lectii de la taica-su sau sa mearga la scoala de antrenori. Razvane, e o noua generatie. Punct!"
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // George Puscas, categoric dupa calificarea in semifinale: "Nu ne oprim aici! Joc si intr-un picior"
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // Cosmin Contra, declaratii TARI: "E un punct zero. E momentul ca politicul si autoritatile sa investeasca mai mult in fotbal" + ce spune despre schimbul de generatii
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // GALERIE FOTO + VIDEO Imaginile calificarii! 25 de fotografii surprinse de fotoreporterul GSP dupa calificarea in semifinale
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // Ilie Dumitrescu, fascinat de performanta nationalei U21: "Va fi greu ca cineva sa mai realizeze asa ceva"
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // Ionut Radu, emotionat dupa calificarea in semifinale la EURO: "Amintiti-va ce am spus dupa acel meci"
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // Dumitru Dragomir: "Ionut Nedelcearu e cel mai bun fundas de la EURO"
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // FOTO Atentie, imagini care va pot afecta emotional! Moment socant la Cesena dezvaluit de Mirel Radoi:" Doi suporteri romani au lovit-o pe sotia lui Cristi Manea"
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // Mirel Radoi, euforic dupa calificarea in semifinalele EURO 2019: "Franta nu ne-a pus nicio problema"
FRANȚA U21 - ROMANIA U21 0-0 // Dragos Nedelcu, discurs emotionant dupa calificarea in semifinale: "Macar o seara sa fie fericiti si mandri ca sunt romani intr-o alta tara"