Valentin Gheorghe, gol superb in poarta lui Fenerbache! Trecusera doar 3 minute de la debut

publicat 2022-08-08 23:45:11 (Gazeta Sporturilor)

Valentin Gheorghe, gol superb in poarta lui Fenerbache! Trecusera doar 3 minute de la debut Valentin Gheorghe (25 de ani) a marcat un gol superb la debutul pentru Umraniyespor, in deplasarea cu Fenerbahce, la scorul de 1-2.  Valentin Gheorghe a fost cedat de FCSB sub forma de imprumut la Umraniyespor, nou-promvoata in prima liga a Turciei. Extrema nu a avut deloc nevoie de acomodare si a marcat la 3 minute de la debutul oficial. ...

Care sunt cele mai accesibile sporturi pentru copii si ce costuri presupun?
Emma Raducanu nu va participa la turneul de tenis Transylvania Open: "Are o accidentare la incheietura"
Eugenie Bouchard, entuziasmata cu ocazia venirii in Romania: "Vrea sa viziteze Castelul lui Dracula"
Banel Nicolita si greutatile de patron: "Mama si fratii mei mi-au zis ca sunt nebun! Eu faceam mancare, caram apa"
Ce mancam atunci cand ne antrenam
Dorit de Gigi Becali, n-a mai ajuns la FCSB, dar ofera un sfat echipei lui Dica: "Atentie! Tic-tac, totul e exact acolo!"
Mourinho, la o victorie de istorie » Il poate depasi pe Alex Ferguson daca Roma o bate pe Betis
Explorado.ro a lansat propria colectie de haine sub brandul Kings & Clowns
Erling Haaland, cifre extraterestre: i-a depasit pe Luis Suarez si Rivaldo in Liga Campionilor! Ce spune Guardiola de clauza lui de reziliere
De ce nu mai vine Emma Raducanu la Transylvania Open: "Incepem cu o veste neplacuta, dar n-avem cum sa ne luptam cu aceste lucruri"
Fostul capitan de la FCSB face praf strategia lui Becali: "Ajungi in Europa si nu onorezi competitia"
Nu menajeaza pe nimeni » Petrescu trimite toti "greii" in teren cu Slavia Praga
20 de ani fara medalii la Mondiale » Cum s-a scris eliminarea Romaniei in fata cosmarului Hong Kong
Oameni de onoare
Ce note a luat Tatarusanu in presa din Italia, dupa 0-3 cu Chelsea in Liga: "Nu a parut sigur, a lasat mingea sa treaca la centrari"